O NAS

Nasza przygoda z ciężkim sprzętem i transportem zaczęła się w 2015 roku. Od tego czasu budujemy najlepsze relacje z klientami, flotę oraz zespół świetnie przygotowanych fachowców. Wierzymy, że tylko poprzez pasję i maksymalne zaangażowanie jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług. Dzięki takiemu podejściu możemy liczyć na na zaufanie naszych kontrahentów

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wysoka jakość usług i zadowolenie klientów wymaga inwestycji, również w ludzi. Dlatego pracujemy i zatrudniamy najlepszych na wielkopolskim rynku usług budowlano-transportowych. Od początku działalności korzystamy z nowych technologii, zawsze kupujemy sprawdzony sprzęt ciężki oraz wspieramy rozwój naszych pracowników, którzy są największą wartością firmy.

Dziś po 7 latach pracy Simnat Sp. z o.o. sp. k. to sprawdzony zespół 40 profesjonalistów gotowych podjąć się najambitniejszych zadań.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy – Jolanta i Łukasz Dolacińscy

NASZE REALIZACJE

DSC_2737
20170426_093139 — kopia — kopia — kopia
DSC_2814
DSC_3519
04 Wyburzenia Rozbiórki Koparki — kopia
DSC_3420
DSC_3101
zdjecie3

KLIENCI O NAS

Krzysztof Juskowiak

Firma godna polecenia! Rzetelna informacja, szybka dostawa.

Użytkownik

Polecam. Realizacja zamówienia na czas w bardzo przystępnej cenie . Profesjonalne podejście do klienta . Atrakcyjne ceny na tle konkurencji.

Piotr Chryst

Współpracuje z firma Simnat już od ponad roku i mogę ja polecić każdej firmie budowlanej od Wykorytowania ziemi pod domek jednorodzinny, aż po obsługę budowy deweloperskiej. Bardzo rzadko spotykane takie profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta.

Paulina Michalak

Pełen profesjonalizm. Szybko, sprawnie, bezproblemowo a co najważniejsze solidnie.
Polecam.

Andrzej Ancz

Pełen profesjonalizm!!! Prace na budowie wykonane od A do Z w szybkim tempie. Polecam współpracę osobą które chcą oszczędzić nerwów bo w branży budowlanej ich nie brakuje. Kultura rozmowy i obsługa klienta P. Łukasza na najwyższym poziomie expresowe wyceny, to są walory firmy Simnat. Z pełną odpowiedzialnością polecam tę firmę.

simnat_logo-biale

ul. Topolowa 25A/4
64-500 Gałowo
NIP 7872133431
biuro@simnat.pl
tel. 662 878 878

OBSZAR DZIAŁANIA

Powiaty: poznański, szamotulski, czarnkowsko-trzcianecki, wągrowiecki, chodzieski, międzychodzki, nowotomyski, grodziski, kościański, śremski, średzki,gnieźnieński

SIMNAT Sp. z o.o. sp. k.

Baza Sprzętowa SIMNAT

Kruszarnia SIMNAT Poznań