Rozbiórki i wyburzenia Poznań

Firma Simnat specjalizuje się w wyburzeniach i rozbiórkach obiektów budowlanych i przemysłowych przy użyciu ciężkich maszyn budowlanych. Dysponujemy rozbudowaną flotą za pomocą której realizujemy powierzone nam zadania.

Wyburzenia Poznań wykonujemy metodą mechaniczną przy użyciu między innymi takich maszyn jak: koparki, kruszarki, przesiewacze, koparki z młotem, szczęki hydrauliczne.

Działamy na terenie powiatów: poznański, szamotulski, trzciankowsko-czarnecki, wągrowiecki, chodzieski, międzychodzki, nowotomyski, grodziski, kościański, śremski, średzki, gnieźnieński.

Wycena usługi jest ustalana indywidualnie dla każdego klienta.

WYBURZENIA, A ROZBIÓRKI

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem budowlanym, który wykorzystywany jest w procesie rozbiórki oraz wyburzenia, ważnym elemencie każdego cyklu budowlanego. Po wyburzeniu lub rozbiórce danego obiektu, materiał często wraca do dalszej obróbki, czy to w postaci gruzu, czy elementów konstrukcyjnych. Dzięki kruszarce możemy na terenie inwestycji rozdrobnić kruszywo na poszczególne frakcje i wykorzystać je ponownie chociażby w trakcie prac ziemnych.

Proces rozbiórki przebiega inaczej niż proces wyburzenia danego obiektu. Rozbiórka stosowana jest w przypadku mniejszych nieruchomości, kiedy chcemy zachować pewne elementy konstrukcyjne lub dekoracyjne w całości. Rozbiórki bywają czasochłonne i często bardziej skomplikowane niż wyburzenia, które prowadzą do całkowitego zniszczenia danego obiektu.

Rozbiórki Poznań – przed i po !

wyburzenia
wyburzenia_2
wyburzenia_3
wyburzenia_4
wyburzenia_5
wyburzenia_6

O FIRMIE

Nasza przygoda z ciężkim sprzętem i transportem zaczęła się w 2015 roku. Od tego czasu budujemy najlepsze relacje z klientami, flotę oraz zespół świetnie przygotowanych fachowców. Wierzymy, że tylko poprzez pasję i maksymalne zaangażowanie jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług. Dzięki takiemu podejściu możemy liczyć na na zaufanie naszych kontrahentów.

simnat_logo-biale

ul. Topolowa 25A/4
64-500 Gałowo
NIP 7872133431
biuro@simnat.pl
tel. 662 878 878

OBSZAR DZIAŁANIA

Powiaty: poznański, szamotulski, czarnkowsko-trzcianecki, wągrowiecki, chodzieski, międzychodzki, nowotomyski, grodziski, kościański, śremski, średzki,gnieźnieński

SIMNAT Sp. z o.o. sp. k.

Baza Sprzętowa SIMNAT

Kruszarnia SIMNAT Poznań