Transport niskopodwoziowy Poznań platforma

Firma Simnat specjalizuje się między innymi w profesjonalnych usługach transportowych, takich jak transport specjalistyczny niskopodwoziowy i platorma, wykorzystywany do przewozu dużych ładunków, których nie można przetransportować standardową naczepą. W tym zakresie świadczymy usługi transportu maszyn budowlanych, rolniczych, konstrukcji stalowych, drewnianych, żurawii wieżowych, prefabrykatów, płyt betonowych(szamba, studnie, schody, słupy), łodzi i innych, do 60 ton dopuszczalnej masy całkowitej.

Działamy na terenie powiatów: poznański, szamotulski, trzciankowsko-czarnecki, wągrowiecki, chodzieski, międzychodzki, nowotomyski, grodziski, kościański, śremski, średzki, gnieźnieński.

Wycena usługi jest zależna od wielu parametrów, między innymi rodzaju transportu, przepisów prawnych i drogowych oraz długości trasy.

Kategorie zezwoleń w transporcie

Przepisy określają pięć kategorii zezwoleń, przyznawanych po przekroczeniu ustalonych norm dotyczących wymiarów, masy lub nacisków na osi. Obowiązuje przy transporcie drogami publicznymi.

źródło: www.gov.pl/ TABELA_kategorii_zezwoleń_i_opłat

1
2
3
4
5
6

O FIRMIE

Nasza przygoda z ciężkim sprzętem i transportem zaczęła się w 2015 roku. Od tego czasu budujemy najlepsze relacje z klientami, flotę oraz zespół świetnie przygotowanych fachowców. Wierzymy, że tylko poprzez pasję i maksymalne zaangażowanie jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług. Dzięki takiemu podejściu możemy liczyć na na zaufanie naszych kontrahentów.

simnat_logo-biale

ul. Topolowa 25A/4
64-500 Gałowo
NIP 7872133431
biuro@simnat.pl
tel. 662 878 878

OBSZAR DZIAŁANIA

Powiaty: poznański, szamotulski, czarnkowsko-trzcianecki, wągrowiecki, chodzieski, międzychodzki, nowotomyski, grodziski, kościański, śremski, średzki, gnieźnieński

SIMNAT Sp. z o.o. sp. k.

Baza Sprzętowa SIMNAT

Kruszarnia SIMNAT Poznań