Podsumowanie roku 2021

Podsumowanie roku 2021

Witajcie! Za nami kolejny rok ciężkiej pracy, który był pełen nowych wyzwań i realizacji ważnych dla nas przedsięwzięć. Udało nam się podjąć współpracę z ciekawymi Kontrahentami, Partnerami oraz Pracownikami. Bo to ludzie tworzą #Simnat #Team, a dzięki naszym Klientom mogliśmy prowadzić nowe inwestycje budowlane i realizować nowe zlecenia.

RECYKLING BUDOWLANY

Udało nam się zrealizować jeden z najważniejszych celów w tym roku, czyli otworzyć recykling budowlany na terenie Kruszarni w Poznaniu i uruchomić przyjmowanie odpadów budowlanych zgodnie z rejestrem BDO. Musieliśmy przebić się przez masę wniosków oraz formalności. Na potrzeby usługi uruchomiliśmy specjalną podstronę ODPADY BUDOWLANE.

KRUSZYWA MARKI SIMEX

Wychodząc na przeciw globalnym zmianom środowiskowym, jak również dyrektywom europejskim obligującym nasze państwo do ograniczeń emisji Co2 do 2030 roku, wprowadziliśmy na rynek wielkopolski nową jakość kruszyw recyklingowych marki SIMEX.

BLOG FABRYKA KRUSZYW

Na potrzeby naszych Klientów oraz osób z branży stworzyliśmy blog ekspercki „Fabryka Kruszyw”, w którym będziemy poruszali ciekawe oraz istotne informacje dotyczycące kruszyw oraz recyklingu budowlanego. Tutaj znajdziecie link do bloga -> fabrykakruszyw.pl

NOWE INWESTYCJE

Oczywiście, żeby realizować przyjmowane zlecenia, dokonaliśmy wielu nowych inwestycji sprzętowych, w tym zakupu nowych naczep, modernizacji procesu produkcyjnego kruszyw budowlanych i wielu innych nakładów inwestycyjnych. Wszystko po to, abyśmy mogli świadczyć usługi na najwyższym poziomie.


Dziękujemy Wszystkim bardzo serdecznie za zaufanie, którym obdarzyliście nas w tym roku i życzymy realizacji planów prywatnych oraz zawodowych naszym Klientom oraz Pracownikom.