Przesiewacz Trommel KL620 Kiverco

Przesiewacz Trommel KL620 Kiverco

Park maszynowy firmy SIMNAT stale rośnie w siłę. Inwestujemy w kolejne maszyny i urządzenia, aby poszerzyć naszą ofertę i zagwarantować wysoką jakość realizowanych usług. Możemy pochwalić się nową maszyną, która zasiliła nasze szeregi – przesiewacz Trommel KL620 Kiverco. Z pewnością będziecie zadowoleni z nowych możliwości.

Trommel gąsienicowy KL620 firmy Kiverco wyznacza nowe standardy niezawodności, elastyczności i łatwości obsługi przesiewacza bębnowego. Został zaprojektowany, aby zapewnić wyjątkową wydajność w wielu zastosowaniach.

Rezultatem jest naprawdę wszechstronna maszyna, która idealnie nadaje się dla wykonawców i operatorów, którzy chcą szybko i skutecznie przesiewać szeroką gamę materiałów w wielu lokalizacjach za pomocą jednego, wysokowydajnego bębna.

Przesiewacz bębnowy KL620 jest idealny do wielu zastosowań w całym spektrum ciężkich i lekkich, gruboziarnistych i drobnych materiałów, w tym kompostu, biomasy, gleby, piasku i żwiru, odpadów budowlanych i rozbiórkowych oraz odpadów komercyjnych i przemysłowych.

Długość transportowa12,90 m
Szerokość transportowa3,00 m
Wysokość transportowa3,40 m
SilnikDeutz 75.2kW / 100HP
Waga26 400 kg
Wymiary bębna1.85 m / 6′
Pojemność skrzyni załadowczej7,2 m3